Kanadalı Kıyafet Ziyaretçinin Yenilmez Serisini Durdurabilir mi?  (26 Haziran)


Vancouver – New England Oranları

Vancouver Oranları +165
New England Oranları +145
Çizmek +250
Üzerinde altında 2.5 (-150 / +105)
Gün | Zaman Pazar | saat 20:00
Nasıl İzlenir ESPN+
Oranlar BetMGM üzerinden güncellendi. son dakika futbol oranları burada.

Major League Soccer listesinin 16. haftası Pazar günü Vancouver Whitecaps, BC Place’de New England Devrimi’ne ev sahipliği yaptığında sona eriyor.

Vancouver, FC Dallas’ta teknik direktör Vanni Sartini’nin adamlarının sezon serisini süpürdüğünü gören 2-0 üzgün bir galibiyetten çıkıyor.

New England, bu ay ligin en yoğun takımı oldu ve üç maçta yedi puan aldı. En son, Gustavo Bou’nun muhteşem serbest vuruşu, geçen Pazar günü Minnesota United’ı 2-1 mağlup etti.

Bu, takımların 17 Temmuz 2019’dan bu yana ilk karşılaşması ve 4-0 New England ev sahibi galibiyetiyle sonuçlandı.

Vancouver Whitecaps

Whitecaps, kimsenin bilmediği en iyi MLS ev sahibi takımıdır.

Dönemin geçici yöneticisi Sartini’nin sezon ortasında devraldığı ve geçen yıl playofflara kaldığı sihrin etrafındaki tüm yutturmaca ortasında, BC Place olan kalenin gücü kayboldu.

Kısa bir tökezlemeden sonra 2022’de tekrar oluyor, Vancouver kapalı/açık mekandaki son dört maçından 10 puan kazanıyor.

Ayrıca yılın çoğundan daha sağlıklılar. Brian White ve Ryan Gauld – geçen sezonun en önemli iki hücum oyuncusu – daha önceki rahatsızlıklarla mücadele ettikten sonra normal hareketlerine geri döndüler.

Rakamlarla

  • 11-3-2 – Pandemi nedeniyle yıla Utah’ta ev maçları oynamaya başladığı 2021’de BC Place’e döndüğünden beri Vancouver’ın ev sahibi rekoru (WLD).
  • 7 — Whitecaps’in son dört iç saha maçında 90 dakika veya sonrasında atılan gollerle kazanılan puan sayısı.

Yeni İngiltere Devrimi

Devrim, bu sezonun başında yedi, geçen yıl 16 golünü Ligue 1 takımı RC Lens’e transfer eden Adam Buksa’sız oynadığı ilk dört maçından sekiz puan aldı.

Ancak, belki de yokluğunun bıraktığı boşluk daha belirgin hale geliyor.

New England, hafta sonu Minnesota United’ı 2-1 mağlup ettiği galibiyette iyiden çok şanslıydı. Bir hafta önce, kulüp, ikinci yarının neredeyse tamamını 10 kişiyle oynayan fakir bir Sporting Kansas City takımına karşı 2-1’lik bir galibiyet elde etmek için Ema Boateng’den geç bir kazanan istedi.

Rakamlarla

  • 30 — Devrim ve rakipleri tarafından yedi deplasman maçında üretilen toplam toplam gol sayısı.
  • 8 — New England’ın CONCACAF Şampiyonlar Ligi maçından elenmesinden ve MLS’ye odaklanmasından bu yana oyunlarda yenilmezlik serisinin uzunluğu.

Bahis Analizi ve Seçimi

Vancouver kesinlikle bazı iyi ev servetinden yararlandı. Yine de, 16 oyunluk bir örneklem büyüklüğüne ulaştığınızda, 11 galibiyetin büyük bir kısmını sadece varyansla açıklamak zor.

Bu arada New England, CCL günlerinden beri yenilmedi, ancak son zamanlarda kendi şansı oldu.

Ve Vancouver’ın iç saha xG metrikleri harika olmasa da, yine de rakibinin deplasman sayılarından daha iyi, bu da en azından hafif favoriler olması gerektiğini gösteriyor. Bu, mekanı ortalamadan daha güçlü bir ana saha kenarı yapıyor gibi görünen BC Place maddi olmayan varlıklarını eklemeden önce.

Bu yüzden, para çizgisinde +165 oranla ve 17 iç saha maçında 12. galibiyetlerini alacakları zımni %37.7 olasılıkla ev sahibini destekliyorum.

Seçim: Vancouver ML (+165)

Bu makaleyi nasıl değerlendirirsiniz?