Natasha Lyndon
Birleşik Krallık Kumar KomisyonuBirleşik Krallık Kumar Komisyonu, Kumar Yasasını ihlal eden bir faaliyeti ortaya çıkaran bir soruşturmanın ardından bet-at-home.com Internet Limited’in işletme lisansının askıya alındığını duyurdu.

Komisyon tarafından listelenen ihlaller, şüpheli sosyal sorumluluk başarısızlıklarını ve doğru kara para aklama önleme prosedürlerinin uygulanmamasını içerir. Komisyon, bulgularının bir sonucu olarak, şirketin artık Birleşik Krallık’ta çevrimiçi kumar lisansına sahip olmak için uygun görülmeyebileceğini belirtti.

Komisyon yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Yasanın 118 (2) maddesi uyarınca Komisyon, yukarıdaki işletme ruhsatını askıya almaya karar vermiştir.

Operatöre, askıya alma süresi boyunca tüketicilere adil davranmaya ve onları etkileyen herhangi bir gelişme hakkında onları tam olarak bilgilendirmeye odaklanmasını beklediğimizi açıkça belirttik.”

Açıklamada, şirketin web sitelerinde, bet-at-home.com, bet-at-home.co.uk ve uk.bet-at-home.com’da hesapları olan müşterilerin, hesaplarına erişmesine hala izin verileceği not edildi. hesaplar ve herhangi bir para çekmek.


Natasha Lyndon

Natasha Lyndon

Londra’da yaşayan Natasha, spor ve iGaming dünyasının en büyük sporcuları ve markalarından bazıları için çalışma deneyimine sahip eski bir spor gazetecisidir.