Güncellenmiş Premier Lig Oranları, Tahminleri, Tahminler ve Uzman İpuçları


Newcastle – Man City Oranları

Newcastle Oranları +700
Man City Oranları -275
Çizmek +400
Üzerinde altında 2,5 (-165 / +115)
Gün | Zaman Pazar | 11:30 ET
Nasıl İzlenir ABD Ağı | fuboTV
Oranlar Pazar sabahı BetMGM üzerinden güncellendi. son dakika futbol oranları burada.

Manchester City, Pazar günkü Premier Lig çatışmasında Newcastle United ile karşılaşmak için kuzeydoğu İngiltere’ye giderken sezon başındaki hakimiyetini sürdürmeye çalışıyor.

Magpies, ilk iki maçı boyunca iki takımın hikayesi oldu. Açılışlarında Nottingham Forest’ı tamamen domine ettiler ve ardından geçen sefer Brighton & Hove Albion’da hücumda acınasıydılar. Zengin yeni sahiplerle, Newcastle’ın beklentileri, küme düşme mücadelesinden şimdi ilk altı için rekabet etmeye yükseltildi.

Arka arkaya temiz çarşafları bir araya getirmek ve West Ham United ve Bournemouth’a atılan altı kombine gol, teknik direktör Pep Guardiola’nın ilk iki maçta tam olarak umduğu şeydi. Bu, Cityzens’ın bugüne kadarki en zorlu testi olacak, ancak her zaman olduğu gibi yolda bile büyük favorileri hak ediyorlar.

Newcastle United

15 Ocak’tan sonra, yalnızca Manchester City, Liverpool ve Tottenham, İngiltere’nin en üst sıralarında Newcastle için sayı puanlarını daha fazla veya eşit tuttu. Magpies’in 38 puanı biraz aldatıcıydı çünkü understat.com’a göre beklenen puanları sadece 27.33 idi. Ayrıca o zaman diliminde -2.82 NPxGDiff’e sahiplerdi, bu nedenle bu takım bazı olumsuz gerilemelerden dolayı.

Buradaki sorun, Newcastle’ın daha düşük seviyeli taraflara karşı baskın ve kontrol sahibi olabileceğini göstermesi, ancak adım atması ve büyük çocukları oynaması gerektiğinde, kulüp mücadele ediyor.

Geçen sezon Ocak transfer döneminden sonra Newcastle, beş “Büyük Altı” takımla karşı karşıya kaldı. Bu maçlardan sadece birinde Magpies birden fazla xG yarattı ve bu beş yarışmaya dahil edildi, Manchester City’ye karşı 5-0’lık bir patlamayla yapıştırıldılar.

Rakamlarla

  • 1.18 – Newcastle’ın Premier Lig’de 14. olan Ocak transfer döneminden sonra maç başına penaltı dışı beklenen gol sayısı.
  • 8.18 – Lig maçında sondan üçüncü olan Ocak transfer penceresinden sonra Magpies’in Saldırgan PPDA’sı.

Manchester City

Cityzens, ceza sahasında yalnızca toplam 0,50 xG, dokuz atış ve 17 dokunuşa izin vererek ardışık temiz sayfalar tuttu. Bunlar, maç başına 0.64 xG kabul ettikleri ve her EPL savunma metriklerinde 1 numarada yer aldıkları geçen sezonun devamı niteliğindeki baskın sayılar.

Man City’nin oyunlarda topun ortalama %68,5’ini elinde tutan topa hakim olan stili. Tarzı rakiplerini boğuyor çünkü sadece düşmanların topa sahip olmasına izin vermiyor, aynı zamanda yavaş, pragmatik bir birikim tarzı oynuyor.

Analist’e göre, Cityzens 5.32’lik bir sıralama süresine, 1.03’lük bir doğrudan hıza ve bu kategorilerde Premier Lig’de açık ara en iyiler olan 282 birikme saldırısına sahipti.

İle Sayılar

  • 916 – Geçen sezon Manchester City’den 10’dan fazla pas dizisi, diğer tüm kulüplerden 182 daha fazla.
  • 6 — Guardiola’nın mükemmel savunmasına karşı 1.00 xG’nin kuzeyinde oluşturulan Altı Büyük olmayan kulüplerin sayısı.

Bahis Analizi ve Seçimi

Newcastle geçen hafta sonu Brighton karşısında hücumda gerçekten kötüydü, sadece 0.20 xG üretti, dört şut kaydetti ve ceza sahasına 17 dokunuş yaptı.

Peki, Manchester City’ye karşı ne yapacağını düşünüyorsun?

Her İki Takım da Gol Atacak (Hayır) bahsi -130 olarak tahmin edildi, bu yüzden şu anki -110 oranından elde ettiğimiz değeri en iyi seçimim olarak seviyorum.

Seçim: Her İki Takımda Gol Atar — Hayır (-110)

Bu makaleyi nasıl değerlendirirsiniz?