Gareth Bale News Ev Sahiplerine Daha Fazla Avantaj Sağlıyor mu?  (26 Haziran)


LAFC ve RBNY Oranları

LAFC Oranları -115
RBNY Oranları +280
Çizmek +260
Üzerinde altında 2.5 (-145 / +100)
Gün | Zaman Pazar | saat 15.00
Nasıl İzlenir ABC | fuboTV
Oranlar BetMGM üzerinden güncellendi. son dakika futbol oranları burada.

Süvari, Avrupalı ​​yıldızlar Gareth Bale ve Giorgio Chiellini şeklinde geliyor gibi görünüyor. Ancak Los Angeles Futbol Kulübü, Pazar günkü Major League Soccer eyleminde New York Red Bulls’a ev sahipliği yaptığında ilk olarak Supporters’ Shield yarışında liderliğini korumaya çalışacak.

Cumartesi günü, LAFC’nin eski Real Madrid ve Tottenham yıldızı olan Bale’i imzalamasının beklendiği haberi çıkmadan önce bile, Black and Gold MLS’nin en gösterişli kulüplerinden biriydi.

Uzun zamandır Meksikalı uluslararası yıldız Carlos Vela, 33 yaşında takım lideri altı golle geri tepme sezonu geçiriyor. Brian Rodriguez, prestijli Uruguay milli takımı kurulumunun tutarlı bir parçası.

Red Bulls kesinlikle daha düşük bir profile sahip ancak LAFC’yi sadece dört puan geride bırakıyor. Sayısal güçleri, yüksek basınçlı yaklaşımları, evden uzakta MLS’nin en iyi 16 puanını kazandı.

Bu sadece bu kulüplerin tüm zamanların üçüncü toplantısı ve 11 Ağustos 2019’dan bu yana ilk kez 4-2 LAFC galibiyeti oldu.

Los Angeles Futbol Kulübü

Vela’ya olan tüm odaklanma için, diğer saldırgan Cristian Arango da son zamanlarda üretti. Gollerinin dördü de 9 Nisan’dan bu yana, LAFC’nin son iki maçında birer kez olmak üzere geldi.

Bu, yedi oyuncunun bu kampanyada birden fazla gol attığı teknik direktör Steve Cherundolo altında genel olarak daha fazla dengeyi yansıtıyor.

Bekçi Ryan Hollingshead, LAFC’deki ilk yılında dört, 2019’da Dallas ile kariyerinin en yüksek setinden iki tane utangaç.

Takım notları

  • Bale ve Chiellini, kulüp, MLS’nin ikincil transfer penceresinin açılmasından bir gün sonra gelen 8 Temmuz’da Los Angeles Galaxy ile karşılaştığında çıkış yapabilir.
  • Vela, 21 Mayıs’ta Columbus’ta 2-0 galibiyet ve geçen Cumartesi Seattle’da 1-1 berabere kalan son iki maçında devre arasında yedek kaldı.

Rakamlarla

  • 10 – LAFC’nin bu kampanyada yedek oyuncular tarafından atılan toplam 30 gol sayısı.
  • +0.99 – LAFC’nin bu sezon iç saha maçlarında 90 dakika başına beklenen gol farkı, ligin en iyi ikinci işareti.

New York Red Bulls

Red Bulls, Çarşamba gecesi ABD Açık Kupası çeyrek final turunda evinde New York City FC’yi 3-0 mağlup etti.

Bu, bu zorluğu daha da zorlaştırabilir. Ve Red Bulls, son üç deplasman maçından sadece bir puan alarak deplasmanda son zamanlarda gerilemeyi gördü.

Winger Lewis Morgan, tüm yarışmalarda dokuz, MLS oyununda yedi golle gol atmaya devam ediyor. Luquinhas, ilk MLS kampanyasına beş tane ekledi. Her iki adam da geçen hafta sonu Toronto FC’yi 2-0 yendikleri maçta gol attı.

Takım notları

  • Orta saha oyuncusu Dru Yearwood (hamstring) şüpheli. RBNY’nin 16 maçından (10 başlangıç) biri hariç hepsinde yer aldı.
  • Orta saha oyuncusu/forvet Caden Clark, ABD U-20 milli takımıyla deplasmanda.

Anahtar İstatistikler

  • +1.7 — Red Bulls’un sekiz deplasman maçındaki genel xGDiff’i, Doğu Konferansı’nda en yüksek puan.
  • -4.2 – RBNY’nin son üç deplasman maçındaki xGDiff’i (iki mağlubiyet ve beraberlik).

Bahis Analizi ve Seçimi

Red Bulls’un deplasman formundaki son düşüş, güçlenen bir programla kolayca açıklanabilir.

Beş deplasman galibiyetinden sadece ikisi şu anda playoff yerlerini elinde tutan takımlara karşı geldi. Buna, Devrim’in o sırada CONCACAF Şampiyonlar Ligi tarafından dikkati dağılırken New England’a karşı erken bir zafer de dahildir.

Yani, LAFC’nin doğrudan kazanmasını seviyorum, ancak -115 para hattı oranı biraz dik geliyor. Onları oynarken daha rahat hissetmek için, en iyi seçimim olarak Tek Oyun Parlay aracılığıyla toplamda 1.5 golü aşıyorum.

Dükkanı evden uzakta kapatmak Red Bulls’un tarzı değil ve LAFC’nin geçişteki gücü ile bu her iki tarafta da şans anlamına gelmelidir. Siyah ve Altın bu yıl 1-0 maç kazanamadı.

+120 oran ve zımni %45,5 olasılıkla, onun LAFC’nin sekiz iç saha maçının beşinde ve Red Bulls’un deplasmandaki yenilgilerinin her ikisinde de isabet ettiği bir trendi destekliyorsunuz.

Seçim: Tek Oyun Parlay — LAFC ML & Toplam 1.5 Gol Üstü (+120)

Bu makaleyi nasıl değerlendirirsiniz?