Manchester United, Brighton'a Karşı Sefil Bir Gezintinin Ardından Düştü


2022-23 Premier Lig Kazanan Oranlar: Manchester United, Brighton'a Karşı Sefil Bir Gezintinin Ardından Düştü makale özelliği resmi
Kredi:

Stu Forster/Getty Images. Resimde: Manchester United defans oyuncusu Harry Maguire.

2022-23 Premier Lig Oranları

Manchester United, Pazar sabahı sezon açılışında Brighton’a karşı bir yumurta yumurtlayarak son birkaç sezonda kaldığı yerden devam etti.

Brighton’a evinde 2-1’lik mağlubiyet, geçtiğimiz yıllarda United’ı saplantı haline getiren kalıcı, aralıksız kusurları aydınlattı.

2018’de 65 milyon dolarlık bir transfer olan Fred, orta sahada bir Şampiyonluk oyuncusu gibi görünüyor.

96 milyon dolarlık transfer Harry Maguire tarafından desteklenen savunma, yanal hareket edemiyor ve yapısı maç başına en az dört kez çöküyor.

Marcus Rashford tüm güvenini yitirdi ve kendisinin 2019’da sergilediği versiyonunun tam bir kabuğu. İkinci yarıda Brighton’ın topu oyuna sokması için altından bir pas geçmesine izin verdiği bir oyun, sonuncusunun nasıl olduğuna dair mükemmel bir alegori. birkaç mevsim gitti.

Danny Welback sahadaki en iyi forvet olduğunda – Rashford’dan daha iyi, Jadon Sancho’dan daha iyi – işte o zaman problemlerin olduğunu anlarsın.

Piyasalar dikkat çekti. United, bazı sadistler için bu sezon ligi kazanmak için uyumayan bir seçim olsa da, o pazarda şansları zaten yarı yarıya azaldı.

United, Sir Alex Ferguson’un dümende olmasından bu yana ilk Premier Ligi’ni kazanmak için kabaca +3300 iken, Pazar gecesi oranları +6500’e düştü. Bu -%1.5’lik zımni bir olasılık değişikliği.

DraftKings’te ilk dördü bitirme şansları da +175’ten +275’e düştü. Bu -%10’luk bir olasılık değişikliği.

Ve ilk altıyı bitirme ihtimalleri de hızla düştü. Bu ayın başlarında Avrupa’da yer almak için -250’ydiler, ama şimdi -120. Bu, %-17’lik bir olasılık düşüşü.

United, Premier Lig’in gelişinden bu yana, Ferguson’un ayrılmasından sonra kulübün ilk sezonunda David Moyes’in altındayken sadece bir kez ilk altının dışında bitirdi.

Bu makaleyi nasıl değerlendirirsiniz?