Natasha Lyndon
akraba çevrimiçiKindred Group, Hollanda Kumar Otoritesi Kansspelautoriteit (KSA) tarafından kumar lisansı verildiğini duyurdu.
Grubun amiral gemisi Unibet markası önümüzdeki günlerde piyasaya çıkacak

Bir şirket duyurusuna göre, lisans Kindred’in Hollanda Uzaktan Kumar Yasası kapsamında ticari çevrimiçi kumar ve bahis başlatmasına izin verecek. Lisans, Kindred’in bugün itibariyle ürünlerini Hollanda pazarında piyasaya sürmesine izin verilmesiyle hemen yürürlüğe girer.

Kindred’in amiral gemisi markası Unibet, önümüzdeki günlerde Unibet.nl web sitesini yayına alacak.

Kindred Group CEO’su Henrik Tjärnström lisans onayı hakkında şunları söyledi:

”Hollanda, büyük ve önemli bir Avrupa pazarı ve yerel bir lisansla faaliyet göstermeyi dört gözle beklediğimiz bir pazar. Son on yıldır yerel lisans programlarını savunuyoruz ve Hollanda’da yeni aldığımız lisansımızın Hollanda toplumuna katılımımızı derinleştirmemize ve geliştirmemize ve ayrıca adil ve sürdürülebilir bir kumar piyasasına aktif olarak katkıda bulunmamıza izin vereceği için heyecan duyuyoruz.

Uzun vadeli hedeflerimizin ve stratejimizin bir parçası olarak Hollandalı müşteriler için güvenli, emniyetli ve eğlenceli bir kumar deneyimi sağlamak için sabırsızlanıyoruz.”

Kindred Group CCO Anne-Jaap Snijders şunları ekledi:

“Amiral gemisi markamız Unibet aracılığıyla Kindred’in Hollanda pazarında sorumlu, güvenilir ve değerli bir kumar operatörü rolünü oluşturmaya tamamen kararlıyız.

‘Topluma olumlu katkıda bulunan güvenilir bir eğlence kaynağı olarak kumarı dönüştürmek’ için kurumsal amacımız, yalnızca daha güvenli ve daha sorumlu bir çevrimiçi kumar endüstrisini teşvik etmeye adanmış ‘Unibet Etkisi’ programımızın merkezinde yer almaktadır. Eğlenceyi Hollanda toplumuna taşımak istiyoruz ve sporun neşesini ve heyecanını herkese ulaştırmak konusunda çok hevesliyiz.”


Natasha Lyndon

Natasha Lyndon

Londra merkezli Natasha, spor ve iGaming dünyasının en büyük sporcuları ve markalarından bazılarında çalışma deneyimine sahip eski bir spor gazetecisidir.