Lille ve Newcastle United Dahil Personelimizin En Sevdiği 4 Underdog'u (21-22 Mayıs)


En azından Avrupa futbol sezonunun dünyası söz konusu olduğunda yolun sonuna geldik. Sürpriz lig galipleri ve Avrupa şampiyonalarında yerlerini ayırtan kulüpler, yurtiçi ve yurtdışındaki bazı anıtsal rahatsızlıklar ve çok daha fazlası ile bu nasıl bir koşuydu.

Bu, haftalık Global Underdogs makalemizin sezon için son görünümünü yapacağı anlamına geliyor. Ancak, endişelenme. Ekibimiz, daha fazla canlı uzun görüntü elde etme umuduyla bu popüler özellikle gelecek sezon geri dönecek.

Major League Soccer meraklısı ile geçen sefer sadece bir açık kazananla bağlantı kurduk Ian Quillen FC Dallas’ı (+360 para hattı) deplasmanda Los Angeles Galaxy’ye karşı kazandı.

Quillen, meslektaşlarıyla birlikte bir seçimle son haftaya geri döndü Anthony Dabbundo, Brett Pund, Jeremy Göleti ve Nick Hennion. Takım bazı sinsi oyunlara girdi ve işleri güçlü bir şekilde bitirmeyi umuyor.

Bu önizlemenin yeni veya eski bir arkadaşıysanız, uzmanlarımız dünya genelinde hafta sonu oynayan +200 veya daha uzun oranlı canlı underdog’ları arar. Premier League, Serie A, Ligue 1 veya Major League Soccer’dan bir maç olsun, amaç basittir: Kazanan bir takım bulun.

Bununla birlikte, ilgi çekici programdaki favori seçimlerine bir göz atalım.


Favori ML Underdog’larımız

OYUN SEÇ | ODDS GÜN | ZAMAN
Lille vs Rennes Lille ML (+310) Cumartesi | saat 15.00
FC Cincinnati – New England Cincinnati ML (+200) Cumartesi | saat 18:00
Burnley vs Newcastle Newcastle ML (+225) Pazar | saat 11
Salernitana vs. Udinese Udinese ML (+375) Pazar | saat 15.00

son dakika futbol oranları burada.


Anthony Dabbundo: Lille ML (+320) vs. Rennes

  • DraftKings’te mevcut oranlar
  • Gün | Zaman: Cumartesi | saat 15.00

Lille, Ligue 1 şampiyonluk savunmasında hayal kırıklığı yaratan bir sezon geçirdi, ancak bunun çoğu, kötü performans değil, kötü bitirme varyansı tarafından yönlendirildi. Les Dogues’in +11 beklenen bir gol farkı var, ancak gerçek GDiff’leri sezon için bile. Bahis piyasasında da oldukça hafife alınan defans, yılın son gününde evinde de değersizleşiyor.

Rennes, Fransa’da harika bir atak yaptı, ancak aynı zamanda bitirme varyansı ile gerçekten iyi bir performans sergiliyor. Kulüp 60 xG’den 80 gol kaydetti ve gelecek sezona girerken muhtemelen gerileme olacak. Lille hala büyük gol fırsatlarını önlemede ve kontra atakta gol atmada mükemmel, bu da onları mükemmel bir underdog profili yapıyor.

Lille, bu sezonun başlarında Paris Saint-Germain’e karşı evinde +320 kazanmıştı ve şimdi kendi sahasında Rennes’e karşı aynı sayıda. Avrupa’daki yerler için mutlaka kazanılması gereken konumu nedeniyle ziyaret eden taraf şişirilmiş, bu yüzden bu anlatıyı soldurmaktan ve Les Dogues’ta bir çekim yapmaktan mutluluk duyuyorum.

Brett Pund: FC Cincinnati (+200) – New England

  • DraftKings’te mevcut oranlar
  • Gün | Zaman: Cumartesi | saat 18:00

Major League Soccer’da bu kadar uygun fiyata bir ev sahibi takım gördüğünüzde, zorunda arkaya bak. İşte FC Cincinnati’de tam olarak bunu yaşıyoruz.

Arka arkaya dört lig maçı kazanan Turuncu ve Mavi, bu sezon TQL Stadyumu’nda +4.7 puanla sağlam bir performans sergiledi. xGDiff fbref.com’a göre beş maçta evde. Bu arada New England, Charlotte, Inter Miami ve DC United’daki daha az muhalefetin kayıplarını da içeren beş denemede deplasmanda galibiyet alamadı.

Bu beş fikstürde, Devrim kabul etti Maç başına 2,6 gol ve her deplasman maçında en az iki gol. Bu, dördüncü sırada yer alan bir Cincinnati tarafına karşı iyiye işaret değil. xG 90 dakika başına (1,73) ve ev çıkışı başına ortalama 2.26 beklenen gol.

Bu para hattı fiyatını sevsem de+250 oranlı Tek Oyun Parlay ile ev sahibi galibiyetini toplam 1.5 gol üzeri uçma ile eşleştirirseniz daha da iyi oranlar elde edebilirsiniz.

Ne olursa olsun, bu mazlumun oyuna daha iyi bir formda girmesini destekliyorum.

Jeremy Pond: Newcastle ML (+225) vs. Burnley

  • DraftKings’te mevcut oranlar
  • Gün | Zaman: Pazar | saat 11

Burnley’nin tüm EPL sezonu benim için bir baş belası olduğunu söylemek, yetersiz bir ifadenin tanımıdır. Şimdi, Clarets, İngiltere’deki en iyi uçuştaki yerlerini korumak için puan almaları ve skor tahtası Brentford – Leeds United maçını izlemeleri gereken bir durumla karşı karşıya.

Ne yazık ki Burnley için, Newcastle’daki masada ilk 10’u bitirme konusunda meşru bir şansı olan bir kulüple karşı karşıya. Bunu, Magpies’in, geçen sefer Arsenal’e karşı 2-0’lık bir galibiyet de dahil olmak üzere, son yedi maçından beşini kazandığı gerçeğiyle birleştirin ve bu, Turf Moor’da tam bir felaket olabilir.

Ancak, rüya senaryosu gerçekleşirse her şey değişebilir: Leeds, Brentford’a bir veya iki gol atıyor, bu da Burnley’nin ayakta kalması için bir beraberliğin yeterli olacağı anlamına geliyor. Clarets daha sonra eski yollarına dönebilir ve bu şeyi güvenli bir yere götürebilirdi.

Bununla birlikte, bununla ilgili sorun, Magpies’in Clarets’e erken atlayacağı ve düşme dramasının tüm dinamiğini değiştireceği gerçeğidir.

Bu sezon Burnley’e nadiren güvendim. Burada da onlara güvenmiyorum.

Nick Hennion: Udinese ML (+370) vs. Salernitana

  • DraftKings’te mevcut oranlar
  • Gün | Zaman: Pazar | saat 15.00

Salernitana’nın bu fikstüre yedi maçlık yenilmezlik serisiyle geldiğini anlıyorum ama yine de bu sezon Serie A’daki en kötü beş kulüp arasında yer alıyor.

Udinese için oynayacak hiçbir şeyi olmamasına rağmen, yarışmasına giren olumlu bir gerileme adayıdır. 37 Serie A maçında, başına +0.4 xGDiff’te -1 gol farkı var. fbref.com. Ek olarak, sadece son dokuz eğiminde Udinese, Salernitana için +0.2 xGDiff’e karşı +3.7 xGDiff’e sahip.

Udinese ayrıca İtalya’nın en üst sıralarında şu anki son beşe karşı iyi bir sicile sahip. Bu tür dokuz fikstür aracılığıyla, 5-2-2 (WLD) ve beş maçta en az bir xG üretti. Udinese savunması da ortalamanın üzerinde ölçümler yayınladı ve sezon boyunca ortalama 1,36 xG/90 dakikadan 90 dakikada yalnızca 1,01 xG’ye izin verdi.

Bu fikstür aynı zamanda Salernitana üzerinde birkaç istatistiksel avantajla gelen Udinese için iyi bir intikam açısı oluşturuyor. Udinese, Serie A’da başarılı baskı yüzdesinde 10. sırada, ancak karşı baskı yüzdesinde dördüncü en kötü durumda. Ayrıca, Udinese, xG kapalı parça durumlarında altıncı en iyisidir. Salernitana, duran topları savunmada en kötü yedinci sırada.

Güvenliği garantilemek için Salernitana’nın kazanması gerekmesine rağmen, sezonu yüksek notla bitirmek için Udinese ile iyi bir fiyat alın.