bet365 tazı yarışıbet365 tazı yarışıbet365, kumar şirketinin İngiltere 2022 programı boyunca tazı yarışları etkinliklerine ve yarışmalarına sponsor olmasını sağlayacak bir anlaşmayı kabul etti.

Anlaşma, hem mevcut yarışların hem de yeni oluşturulan yarışmaların ve etkinliklerin sponsorluğu ile tazı endüstrisindeki varlığını güçlendirmeyi amaçladığı için bet365 için türünün ilk örneği. Bunlardan bazıları yeni açılan Oxford Greyhound Stadyumu’nda yapılacakken, Towcester’daki yarış programına bazı ek etkinlikler eklenecek.

bet365’in sponsorluğu, dört ana kategorideki yarışmaların tümünü kapsayacak, yarışların kapsamı ise SIS’de ve Racing Post Greyhound TV (RPGTV) aracılığıyla evdeki izleyicilerde yer alacak. Anlaşma kapsamındaki her yarışmada 48 koşucu ve 10.000 £ (11.880 €) birincilik ödülü verilecek.

Her iki tazı pistinin sözcüsü Nathan Corden şunları söyledi:

“Bet365’in sponsorluk portföyünü tazı yarışlarına genişletmeye karar vermesi tazı yarışlarına dahil olan herkes için harika bir haber ve ortak olmak için Towcester ve Oxford’u seçtikleri için mutluyuz.

Eylül’de bet365 Empress Stakes ve Kasım’da bet365 Puppy Oaks ile Towcester’daki aksiyona yön veren dört Kategori 1 etkinliği taahhüt ettiler. bet365 ayrıca, 2022’nin ikinci yarısında Oxford stadyumunun merakla beklenen yeniden açılışında, yeni 6 virajlı bet365 Challenge Cup da dahil olmak üzere yeni yarışmalarla büyük yarışların geri dönüşünü de destekleyecek.”

Bet365 sözcüsü eklemeye devam etti:

“Birleşik Krallık tazı yarışlarındaki yarışmaları destekleyebilmekten mutluluk duyuyoruz ve dünya çapındaki müşterilerimizin uzun vadeli taahhüdümüzün bir sonucu olarak en kaliteli yarış ve bahis fırsatlarından yararlanacağından eminiz.

Greyhound yarışı, ürün teklifimizin ayrılmaz bir parçasıdır ve bu sponsorluk, spora, pistlere ve ilgili insanlara olan bağlılığımızı sergiliyor.”


Ciaran McEneaney

Ciaran McEneaney

Ciaran, eSpor, poker ve kumarhane endüstrilerindeki en büyük isimlerden bazıları için on yıllık bir deneyime sahiptir.